Více než 3 důvody, proč volit firmu Univerzální čistá voda a.s.

JAK NA ÚPRAVU VODY
3.2.2016
Zobrazit vše

Více než 3 důvody, proč volit firmu Univerzální čistá voda a.s.

 1. Tradice a zkušenost v oboru již 25 let

  Od svého založení v roce 1990 zajišťujeme komplexní služby v oboru úpravy a filtrace vody od rozboru vody, návrhem, dodávkou a montáží vhodného filtračního zařízení až po trvalý servis. Nejsme pouze překupníky a prodejci filtrační techniky, jsme schopni provádět dodávky s montáží „na klíč“ včetně vyvolaných víceprací, záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Navrhneme Vám několik variant, lišících se technickým řešením a stupněm automatizace provozu. Je pak na Vás vybrat si řešení tak, aby plně vyhovovalo Vašim představám. Naše zařízení a jejich komponenty pocházejí výhradně od renomovaných evropských a amerických výrobců, nikoliv z jiných teritorií, např. z východní Asie I po letech, až bude Vaše zařízení vyžadovat odborný servis nebo opravu, se na nás můžete obrátit. Na našem trhu jsme již přes dvacet let a hodláme zde být i nadále.


 2. Garance nejnižší ceny

  Pokud Vám bude nabídnuto shodné filtrační zařízení za nižší cenu, jsme schopni Vám jej za stejnou cenu dodat též. Pokud se bude jednat o obdobné filtrační zařízení, ale jiného typu nebo od jiného výrobce, provedeme technické i cenové porovnání, případně cenu našeho filtračního zařízení přizpůsobíme.


 3. Garance funkčnosti 8 let

  Kromě standardní záruky garantujeme funkčnost našich výrobků 8 let, po tuto dobu provádíme prohlídku, kontrolu a seřízení zdarma.


 4. Spokojenost našich zákazníků

  Můžeme Vám poskytnout kontakt na naše zákazníky, kteří již řadu let provozují shodné nebo obdobné filtrační zařízení jako je nabízeno Vám. S nimi pak můžete přímo konzultovat jejich zkušenosti a přijímat rady a doporučení.

ucv
ucv